Pokrótce o nas:

Legitymujemy się wykształceniem wyższym ekonomicznym, ukończeniem studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości i podatków oraz szeregu specjalistycznych kursów i szkoleń z tej dziedziny. Naszym atutem obok szerokiej wiedzy teoretycznej jest wieloletnia praktyka zawodowa.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości i podatków zdobyte przede wszystkim w branży produkcyjnej i handlowo-usługowej.


Wieloletnia praca na stanowiskach kierowniczych (w tym: główna księgowa w firmie handlowej, zastępca głównego księgowego i główny specjalista ds. podatkowych w dużej firmie produkcyjnej) umożliwiła nam:
  • praktyczne zgłębienie skomplikowanej sfery rachunkowo-podatkowej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz wiążących się z tym wyzwań i odpowiedzialności,
  • wprowadzanie w życie wielu zagadnień wynikających ze zmian przepisów rachunkowych i podatkowych, jak również potrzeb zarządu, grupy kapitałowej lub otoczenia gospodarczego (np. transakcje transgraniczne, dotacje unijne, konsolidacja),
  • wypracowanie metod sprawnej współpracy z wieloma instytucjami (np. urzędy skarbowe, statystyczne, audytorzy).


Posiadamy elastyczne podejście do potrzeb naszych klientów: osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, małych i średnich firm, jak również dużych podmiotów gospodarczych. Opierając się na doświadczeniu zawodowym możemy zaproponować klientom zarówno usługi podstawowe, jak również usługi znacznie bardziej zaawansowane z dziedziny rachunkowo-podatkowej, w tym outsourcing sfery księgowo-podatkowej.


Nieustannie dbamy o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i wyznajemy zasadę, że każdy problem należy rozwiązać zgodnie z wymogami prawa i korzystnie dla klienta.
Zapraszamy,
Bożena Nabiałczyk   i  Anna Żółtowska-Górniaczyk